BAŞAK BURCU

18.07.2018 14:46:35

2018'in yaz aylarında Başak burçlarını nelerin beklediğini Astrolog Dinçer Güner, ALEM için yazdı.

24 TEMMUZ - 22 EYLÜL

Temmuz ayında Venüs’ün Başak burcuna geçişiyle beraber fiziksel görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İnsanlar tarafından nasıl algılandığınızla her zamankinden çok ilgilenebilir ve önemseyebilirsiniz. Size yöneltilen komplimanlar egonuzu ve ruhunuzu okşayabilir. Yakın çevreniz ve sosyal hayatınızdaki insanlarla ilişkilerinizde daha detaycı davranabilirsiniz. 

13 Temmuz Cuma günü Yengeç burcunda parçalı güneş tutulması gerçekleşecek. Bu tutulma etkilerini sizin sosyal hayatınızda, arkadaşlık ve dostluklarınızda gösterecek. 

27 Temmuz Cuma günü başlayacak Merkür retrosu ise bilinçaltı konularınızı tetikleyecektir. Bu dönem geçmişe dair konularla ilgili yüzleşme ve muhasebe yapabilirsiniz, eski konular önünüze gelebilir. Aynı gün içerisinde gerçekleşecek Kova burcundaki Ay tutulması ise çalışma koşullarınızı, günlük rutinlerinizi tekrar gözden geçirmenize neden olacak. Bu süre zarfında sürpriz bir iş teklifi alabilirsiniz. 

7 Ağustos Salı günü güzellik ve uyumu sembolize eden Venüs, Terazi burcuna geçiş yapacak. Bu gökyüzü hareketiyle beraber parasal anlamda bolluk ve berekete ulaşabilirsiniz. Çevrenizdeki insanları şımartmak, sevdiklerinize hediyeler almak ve onlarla hoşça vakit geçirmek üzere organizasyonlar yapmak sizi bir miktar daha ehli keyif bir insan haline dönüştürecek. 

11 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek Aslan burcundaki Güneş tutulması ise sizi biraz daha içselleştirecek dinamikler taşıyor. Hayatınızda şu ana kadar yüzleşmediğiniz korkularınızla yüzleşip özgürleşebilirsiniz. 

26 Ağustos Pazar günü Balık burcunda gerçekleşecek Dolunay ise aile, yuva, aile fertleri, taşınma gibi konularda size ışık tutacak. Sürpriz gelişmelere gebe olduğunuz bu süre zarfında evlilik, ilişkiler, ortaklarla ilişkiler stres yaşattırabilir. 

6 Eylül Perşembe günü Merkür’ün Başak burcuna geçişi sizin iletişim ağınızı güçlendirecek. Kendinizi net ve güçlü bir şekilde ifade edebileceksiniz. Yeni başlangıçlar için son derece uygun bir zaman. Mükemmeliyetçi tarafınız sizi eleştirel bir tavırla hareket etmeye itebilir. Bu konuda daha yumuşak ve naif olmanız size yüzde yüz başarıyı getirecektir. 

9 Eylül Pazar günü Başak burcunda gerçekleşecek yeni ay ile kendinize karşı daha özenli ve bakımlı hale geleceksiniz. Sağlığınıza her zamankinden fazla dikkat edebilir, düzenli beslenip form tutmak için spora başlayabilirsiniz. 

25 Eylül Salı günü Koç burcunda gerçekleşecek dolunay sizin sağlık evinize düşmekte, rutin kontrol yaptırmak adına check-up’a girebilirsiniz. Ortak, eş veya partner aracılığıyla para elde edebilirsiniz ve bu beklenmedik bir şekilde gerçekleşebilir.

PAYLAŞ