"Baba sandaleti" Giyme Rehberi

Influencer'ların farklı stillerinden ilham alarak, yaz aylarında 'baba' sandaleti giyme rehberi hazırladık.

30 Haziran 2020 Salı 11:33 | Son Güncellenme:
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
1/10
Sezon trendinden uzun vadeli moda yatırımına terfi eden baba sandaletleri bu yaz farklı stillerin dominant parçası oluyor. İster Alexa Chung, Maria Kragmann gibi keten bir takımla eşleştirip yazın üniforma kumaşına maskülenlik dozajı ekleyin, ister Loulou De Saison gibi dantel detaylı beyaz romantik bir elbisenin altına giyerek oyunu çelişkiler üzerine kurun. İster Brittany Bathgate gibi plaj eküriniz yapın, ister Emili Sindlev gibi bohem elbiselerinizin tamamlayıcısı. İster Felicia Akerstrom, Elsa Hosk ve Pernille Teisbaek’den ilham alarak modern mini suit’lerinize cool dokunuşlar ekleyin, ister Marie von Behrens'ın eşofmanı ya da Camille Charriere’ın kot eteğiyle olduğu gibi konfor iş birliğine ortak olun. Baba sandaletleri hangi parçayla bir arada olursa olsun düz kalın ve sportif çizgilerini yazın siluetleriyle bir araya getirdiğinde kült mertebesine erişmesini biliyor, öyle değil mi?

Alexa Chung / Instagram: alexachung
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
2/10
Maria Kragmann / Instagram: mariakragmann
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
3/10
Loulou De Saison / Instagram: louloudesaison
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
4/10
Brittany Bathgate / Instagram: brittanybathgate
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
5/10
Emili Sindlev / Instagram: emilisindlev
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
6/10
Felicia Akerstrom / Instagram: fakerstrom
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
7/10
Elsa Hosk / Instagram: hoskelsa
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
8/10
Pernille Teisbaek / Instagram: pernilleteisbaek
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
9/10
Marie von Behrens / Instagram: mvb
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
10/10
Camille Charriere / Instagram: camillecharriere

Melda YÜZBAŞIOĞLU-melda.yuzbasioglu@alem.com.tr
Etiketler: MODA, TREND, BABA SANDALET;

EN ÇOK GEZİLEN GALERİLER

Selma Çilek'in Paris'ten Favori Sokak Stilleri
Selma Çilek'in Paris'ten Favori Sokak Stilleri

Selma Çilek'in Paris'ten Favori Sokak Stilleri

Selma Çilek Çiftçi'nin Favori Influencer'ı: Zina Charkoplia
Selma Çilek Çiftçi'nin Favori Influencer'ı: Zina Charkoplia

Selma Çilek Çiftçi'nin Favori Influencer'ı: Zina Charkoplia

MBFWI'ın 1.Gününden Öne Çıkanlar
MBFWI'ın 1.Gününden Öne Çıkanlar

MBFWI'ın 1.Gününden Öne Çıkanlar

Ünlülerin Hamilelik Stili
Ünlülerin Hamilelik Stili

Ünlülerin Hamilelik Stili

Kenzo Takada'nın Unutulmaz Tasarımları
Kenzo Takada'nın Unutulmaz Tasarımları

Kenzo Takada'nın Unutulmaz Tasarımları

MBFWI'ın 2.Gününden Öne Çıkan Defileler
MBFWI'ın 2.Gününden Öne Çıkan Defileler

MBFWI'ın 2.Gününden Öne Çıkan Defileler

Pilevneli'de Sergi Açılışı
Pilevneli'de Sergi Açılışı

Pilevneli'de Sergi Açılışı

Andy Warhol'un Özel Koleksiyonu
Andy Warhol'un Özel Koleksiyonu

Andy Warhol'un Özel Koleksiyonu

Sonbahar Mevsimi İçin Favori 10 Manikür
Sonbahar Mevsimi İçin Favori 10 Manikür

Sonbahar Mevsimi İçin Favori 10 Manikür

Haftanın Favori 10 Stili
Haftanın Favori 10 Stili

Haftanın Favori 10 Stili

MBFWI'ın 5.Gününden Öne Çıkan Defileler
MBFWI'ın 5.Gününden Öne Çıkan Defileler

MBFWI'ın 5.Gününden Öne Çıkan Defileler

MBFWI'ın 4.Gününden Öne Çıkan Defileler
MBFWI'ın 4.Gününden Öne Çıkan Defileler

MBFWI'ın 4.Gününden Öne Çıkan Defileler

‘Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz' Cunda'da
‘Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz' Cunda'da

‘Her Şehri Ünlüsüyle Geziyoruz' Cunda'da

Haftanın Favori 10 Stili
Haftanın Favori 10 Stili

Haftanın Favori 10 Stili

Sonbahar Makyajınıza İlham Verecek 8 Renkli Göz Farı
Sonbahar Makyajınıza İlham Verecek 8 Renkli Göz Farı

Sonbahar Makyajınıza İlham Verecek 8 Renkli Göz Farı