"Baba sandaleti" Giyme Rehberi

Influencer'ların farklı stillerinden ilham alarak, yaz aylarında 'baba' sandaleti giyme rehberi hazırladık.

30 Haziran 2020 Salı 11:33 | Son Güncellenme:
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
1/10
Sezon trendinden uzun vadeli moda yatırımına terfi eden baba sandaletleri bu yaz farklı stillerin dominant parçası oluyor. İster Alexa Chung, Maria Kragmann gibi keten bir takımla eşleştirip yazın üniforma kumaşına maskülenlik dozajı ekleyin, ister Loulou De Saison gibi dantel detaylı beyaz romantik bir elbisenin altına giyerek oyunu çelişkiler üzerine kurun. İster Brittany Bathgate gibi plaj eküriniz yapın, ister Emili Sindlev gibi bohem elbiselerinizin tamamlayıcısı. İster Felicia Akerstrom, Elsa Hosk ve Pernille Teisbaek’den ilham alarak modern mini suit’lerinize cool dokunuşlar ekleyin, ister Marie von Behrens'ın eşofmanı ya da Camille Charriere’ın kot eteğiyle olduğu gibi konfor iş birliğine ortak olun. Baba sandaletleri hangi parçayla bir arada olursa olsun düz kalın ve sportif çizgilerini yazın siluetleriyle bir araya getirdiğinde kült mertebesine erişmesini biliyor, öyle değil mi?

Alexa Chung / Instagram: alexachung
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
2/10
Maria Kragmann / Instagram: mariakragmann
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
3/10
Loulou De Saison / Instagram: louloudesaison
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
4/10
Brittany Bathgate / Instagram: brittanybathgate
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
5/10
Emili Sindlev / Instagram: emilisindlev
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
6/10
Felicia Akerstrom / Instagram: fakerstrom
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
7/10
Elsa Hosk / Instagram: hoskelsa
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
8/10
Pernille Teisbaek / Instagram: pernilleteisbaek
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
9/10
Marie von Behrens / Instagram: mvb
"Baba sandaleti" Giyme Rehberi
10/10
Camille Charriere / Instagram: camillecharriere

Melda YÜZBAŞIOĞLU-melda.yuzbasioglu@alem.com.tr
Etiketler: MODA, TREND, BABA SANDALET;

EN ÇOK GEZİLEN GALERİLER

Haftanın Favori 10 Stili
Haftanın Favori 10 Stili

Haftanın Favori 10 Stili

Aslışah Alkoçlar & Kaan Demirağ Nişan Töreni
Aslışah Alkoçlar & Kaan Demirağ Nişan Töreni

Aslışah Alkoçlar & Kaan Demirağ Nişan Töreni

Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Çizme Giyme Rehberi
Çizme Giyme Rehberi

Çizme Giyme Rehberi

Irina Shayk ve Lea'nın İkonik 6 Stil Anı
Irina Shayk ve Lea'nın İkonik 6 Stil Anı

Irina Shayk ve Lea'nın İkonik 6 Stil Anı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Miu Miu'nun Vintage Koleksiyonu
Miu Miu'nun Vintage Koleksiyonu

Miu Miu'nun Vintage Koleksiyonu

Doğayla İç İçe Lokasyonlar
Doğayla İç İçe Lokasyonlar

Doğayla İç İçe Lokasyonlar

Kış Sezonu için Renkli Kaban İlhamı
Kış Sezonu için Renkli Kaban İlhamı

Kış Sezonu için Renkli Kaban İlhamı

Haftanın Favori 10 Stili
Haftanın Favori 10 Stili

Haftanın Favori 10 Stili

Haftanın 10 Güzellik İlhamı
Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Haftanın 10 Güzellik İlhamı

Sanat Tarihi Konulu Kitaplar
Sanat Tarihi Konulu Kitaplar

Sanat Tarihi Konulu Kitaplar

'Nail Art' Önerileri: Yılbaşı Konseptli Tırnaklar
'Nail Art' Önerileri: Yılbaşı Konseptli Tırnaklar

'Nail Art' Önerileri: Yılbaşı Konseptli Tırnaklar

Haftanın Favori 10 Stili
Haftanın Favori 10 Stili

Haftanın Favori 10 Stili

En Kalıcı 10 Fondöten
En Kalıcı 10 Fondöten

En Kalıcı 10 Fondöten