VICTORIA’S SECRET BEBEKLERİ

14.02.2017 16:40:14

Adam Levine’le evli Victoria's Secret meleği Behati Prinsloo, Los Angeles ünlüler kaldırımına ismi eklenen eşine destek olmak için kızları Dusty Rose ile birlikte oradaydı.

Elif ÖKSÜZ – elif.oksuz@alem.com.tr

Victoria’s Secret melekleri podyumda salınırlarken hamile kalıyor, doğuruyor ve hızla vücutlarını eski haline getirip podyumlara geri dönüyorlar. Son olarak geçtiğimiz Ekim ayında bir erkek çocuğu dünyaya getiren Candice Swanepoel’den tam bir ay önce de Behati Prinsloo kızı Dusty Rose’u dünyaya getirmişti. Swanepoel, Brezilya’da oğlu Anacã ile vakit geçirirken, Behati Prinsloo kızıyla birlikte Los Angeles ünlüler kaldırımındaydı. Peki diğer melekler çocuklarıyla şu sıralar neler yapıyor?

Alessandra Ambrosio

2008’den bu yana Jamie Mazur ile birlikte olan Alesandra Ambrosio’nun bu birlikteliğinden 2008 yılında doğan kızı Anja Louise ve 2012 yılında dünyaya geen Noah Phoenix adında çocukları var. Sosyal medya üzerinden sık sık çocuklarının fotoğraflarını paylaşan Ambrosio, bir yandan defilelere çıkmaya ve çekimlere katılmaya devam ediyor.

Miranda Kerr

Miranda Kerr, geçtiğimiz Temmuz ayında Snapchat’in kurucusu Evan Spiegel ile nişanlanmıştı. Ancak öncesinde 2007 yılından 2013’e kadar Orlando Bloom ile evliydi. Bu evliliğinden Flynn Christopher Bloom adında bir oğlu olan Miranda Kerr de kendisini podyumdan emekli olmaya hiç niyetli olmayan modellerden.

Heidi Klum

Bu fotoğraf ünlü model ve televizyon sunucusu Heidi Klum’un hayatının özeti aslında. Klum, ünlü şarkıcı Seal’le evliliğinden önce 2004 yılında kızı Leni’yi dünyaya getirmiş olsa da Leni Seal’I babası olarak benimsemiş. Seal ve Heidi Klum’un Henry Günther Ademola Dashtu, Johan Riley Fyodor Taiwo ve Lou Sulola adında üç çocuğu var. 

Lily Aldridge

Victoria’s Secret meleklerinden, Taylor Swift’in de çok yakın arkadaşı Lily Aldridge, 2011 yılında Kings of Leon grubunun vokalisti Caleb Followill ile evlendi. Çiftin Dixie Pearl Followill adında dört yalında bir kızları var.

Adriana Lima

Adriana Lima, 2009 yılında Sırp NBA oyuncusu Marko Jarić dokuz aylık birlikteliğin sonucunda evlenmişti. Çiftin Valentina ve Sienna adında iki kızları oldu. Ancak çift, 2014 yılında beş yıllık evliliklerini bitirme kararı aldı. 

Doutzen Kroes

Doutzen Kroes, 2009 yılında çıkmaya başladığı Hollandalı DJ Sunnery James ile 2010 yılında evlenmeden önce ise ilk çocuğuna hamile olduğunu duyurmuştu. 2011 yılında dünyaya gelen oğlu Phyllon Joy Gorré’den üç sene sonra ikinci hamileliğini duyurmuştu. 2014 yılının Temmuz ayında kızı Myllena Mae Gorré dünyaya geldi. 

Gisele Bündchen

Son şampiyon New England Patriots’ın oyun kurucusu Tom Brady ile 2009 yılından bu yana evli olan Gisele Bündchen’in bu evlilikten iki çocukları var. 2009 doğumlu oğulları Benjamin Brady ve 2012 doğumlu kızları Vivian Lake Brady.

Irina Shayk

O da yakında hamile kalması beklenen meleklerden. 2016 yılında Paris’te gerçekleşen Victoria’s Secret defilesinde şiş görünen karnıyla hamile dedikodularına yol açsa da, henüz Bradley Cooper ve Irina Shayk tarafından bir açıklama gelmedi.

PAYLAŞ