OLUMLAMALAR - 2

24.04.2016 10:48:46

Bu bahar yepyeni hedeflerle, yenilenen enerjimizle, güçlü yanlarımız ve sağlığımızı daha da güçlendirmeyi, sevgide ve akışta olmayı, maddi kaynaklarımızı artırmayı, yaşamımıza sevgi ve enerjisi yüksek olan kişileri kabul etmeyi, dengede olmayı seçelim. Size önerdiğim olumlama örnekleriyle ise işe başlayalım.

Yok Olma Korkusu
Ben her halimle varım. Ben her halimle var olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ben her halimle var olduğumu kabul ediyorum. Ben her halimle var olduğum için kendimi takdir ediyorum. Ben her halimle var olduğum için şükrediyorum. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz varım. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz var olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz var olduğumu kabul ediyorum. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz var olduğum için kendimi takdir ediyorum. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz var olduğum için şükrediyorum.

Aşağılanma
Ben herkesle birim. Ben herkesle bir olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ben herkesle bir olduğumu kabul ediyorum. Ben herkesle bir olduğum için kendimi takdir ediyorum. Ben herkesle bir olduğum için şükrediyorum.

Başarı
Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz başarılıyım. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz başarılı olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz başarılı olduğumu kabul ediyorum. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz başarılı olduğum için kendimi takdir ediyorum. Ben yalnız ve tek başıma……sız/siz başarılı olduğum için şükrediyorum.

Bolluk ve bereket
Evren bolluk içinde. Evrenin bolluğu bana akıyor.Para bana çoğalarak geliyor. İhtiyacım olan her şeyi ihtiyacım olduğu anda evren bana verir. Ben çok parayı hak ediyorum. Ben çok paraya layığım. Evrenin bana vermek istediği tüm bolluk ve bereketi ayrım yapmaksızın olduğu gibi kabul ediyor ve istiyorum.Bu bilinç ve sorumlulukla onu paylaşmak için elimden geleni yapacağım. Çok parayı hak ediyorum. Çok paraya layığım.

Zenginlik
Ben çok zengin olmayı hak ediyorum. Ben çok zengin olmaya layığım. Para bana sevgiyle geliyor. Ben parayı sevgiyle alıyorum.

Yalnızlık duygusu
Ben kendi içimde tam ve bütünüm. Ben kendi içimde tam ve bütün olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ben kendi içimde tam ve bütün olduğumu kabul ediyorum. Ben kendi içimde tam ve bütün olduğum için kendimi takdir ediyorum. Ben kendi içimde tam ve bütün olduğum için şükrediyorum. Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütünüm. Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütün olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütün olduğumu kabul ediyorum. Ben yalnız ve tek başıma kendi içimde tam ve bütün olduğum için kendimi takdir ediyorum. 

Sevgi
Ben kendimi seviyorum. Ben kendimi olduğum gibi seviyorum. Ben kendimin olduğum gibi olmasına izin veriyorum. Ben herkesi seviyorum. Ben herkesi olduğu gibi seviyorum. Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum. Ben sevgiyim. Ben sevgi olduğumu biliyor ve inanıyorum. Ben sevgi olduğumu kabul ediyorum. Ben sevgi olduğum için kendimi takdir ediyorum. Ben sevgi olduğum için şükrediyorum. Ben her şeyi sevgiyle yaratıyorum. Ben her şeyi sevgiyle yarattığımı biliyor ve inanıyorum. Ben her şeyi sevgiyle yarattığımı kabul ediyorum. Ben her şeyi sevgiyle yarattığım için kendimi takdir ediyorum. Ben her şeyi sevgiyle yarattığım için şükrediyorum. Herkes beni seviyor. Ben sevildiğimi biliyor ve inanıyorum. Ben sevildiğimi kabul ediyorum. Ben sevildiğim için kendimi takdir ediyorum. Ben sevildiğim için şükrediyorum Herkes beni seviyor. Herkesin beni sevdiğini biliyor ve inanıyorum. 

Para
Paranın her yerden gelmesine izin veriyorum. Para bana serbestçe akar. Ben parayı mutlulukla harcarım. Para bana katlanarak gelir. Para bana sevgiyle gelir. Ben parayı sevgiyle harcarım. Ben parayı sevgiyle paylaşırım. Para araçtır. Para sevgidir. Para harcadıkça çoğalır. Benim hesaplarım para ile dolar. Ben bol paraya layığım. İhtiyacım olan para ihtiyacım olduğu anda gelir. Para bana çoğalarak geliyor.

Suçluluk duygusu
Ben kendimi tam olduğum halimle onaylıyorum. Ben yaptığım ve yaşadığım her şeyi onaylıyorum. Ben tüm yaşadıklarımı yaşanması gerektiği için yaşadım. Ben tüm kararlarımı ve seçimlerimi onaylıyorum. Ben herkesin olduğu gibi olmasına izin veriyorum

Değişim
Benim değişim korkum var. Ben kendi yolumu kendim yaratıyorum. Ben kendi yolumu kendim açıyorum. Ben kendi yolumda sevgiyle ilerliyorum. Ben her an her yerde güvendeyim.

PAYLAŞ