NEW YORK'TA ÜNLÜ MİMAR KELLY HOPPEN TASARIMIYLA DİNGİN DOKUNUŞLAR

Ünü ülkesi İngiltere’nin sınırlarını çoktan aşmış bir iç mimar ve dekoratör olan Kelly Hoppen, son projesiyle tekrar “bej rengin kraliçesi” olduğunu kanıtlıyor.

GAP CANLI! MÜZİK CANLI! FİNALİ 2 HAZİRAN’ DA KANYON’DA!

Gap’in amatör müzisyenleri desteklemek amacıyla Bant Mag. işbirliği ile başlattığı Gap Canlı! Müzik Canlı! finali 2 Haziran’ da Kanyon’da!

GENÇ, ÖZGÜR VE DOĞAL

Eğlenceli ve umursamaz bir havayı Londra’nın merkezinde lüks bir rezidans dairesi olan Maida Vale’ye taşıyan yeni jenerasyon tasarım ofislerinden Play Associates, ilk bakışta oldukça sade gözüken bir stile sahip. Yine de bu yalınlık ve ışık dolu ev, bir süre sonra insanı sarıyor ve aitlik hissi yaratıyor.

FAL, KEHANET VE BİLİCİLİK

Dünyanın başlangıcından bu yana geçmiş çoğumuz için önemli olmayabilir, peki ama gelecek? İnsanlığın en büyük merakı geleceği bilme arzusu ve kehanetlerden haberdar olmak olmuştur.

İNGİLTERE SUSSEX'DE LÜKSÜN DANSI

Geçmiş zamanların şaşaalı evlerinin modern, ferah ve lüks bir versiyonu olan ev, İngiltere’nin güneyinde Batı Sussex’de yer alıyor. Sarayların ve kalelerin esir aldığı Birdham’da yer alan yaşam alanı, ferahlık, ışık, manzara ve zarafetin yanı sıra konfor ve lüksün de odağı olmuş durumda…

İTALYAN RİVİERA’SINDA UFKA UZANAN BİR EV

Bembeyaz yaşam alanlarıyla öne çıkan ve detaylarında natürel anlayışı taşıyan bu ev, İtalyan Riviera’sında plajın yamacında konumlanmış. Baharın zarif dokunuşlarının hissedildiği ev, ufka uzanan görünümüyle hem sahiplerine hem doğaya ait olmayı başarıyor.