TOMMYLAND, CANLI YAYINDA ALEM.COM.TR'DEYDİ

08.02.2017 14:36:59

Tommy Hilfiger, 2017 İlkbahar 'Hilfiger Collection' ve 'TommyXGigi' koleksiyonlarını TOMMYLAND’de Kaliforniya esintili müzik ve sanat festivali ortamında sundu.

Elif ÖKSÜZ - elif.oksuz@alem.com.tr

Tommy Hilfiger'ın 2017 İlkbahar  'Hilfiger Collection' ve 'TommyXGigi' koleksiyonları TOMMYLAND’de California esintili müzik ve sanat festivali ortamında defileyle modaseverlerin karşısındaydı. ALEM'in de yer aldığı defilede Gigi Hadid ile birlikte tasarlanan ikinci ‘TommyXGigi’ koleksiyonundan tümü anında satın alınabilecek görünümler sunuldu.

Gigi Hadid’in açılışını yaptığı TOMMYNOW defilesinde,  süper modelin Tommy Hilfiger’la ikinci ortak koleksiyonu TommyXGigi de sahnedeydi.

Gigi Hadid, kadın spor giyimi ve ayakkabılarıyla saat ve güneş gözlüğü gibi aksesuarlardan oluşan Tommy Hilfiger kadın giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi. TommyXGigi koleksiyonu, süper modelin kendine özgü rahat Batı kıyısı estetiğini, Hilfiger’ın imzası olan Doğu kıyısı stilleriyle buluşturuyor. 

Defilenin finalinde Tommy ve Gigi tarafından sahneye davet edilen, sekiz Grammy ödüllü Fergie, modeller, ünlüler, basın mensupları ve müşterilerden oluşan topluluğa bir konser verdi. 

Tommy Hilfiger’ın eşi, Dee Hilfiger, Lady Gaga, Lewis Hamilton, Lucky Blue Smith, Sofia Richie, Kaia ve Presley Gerber, Nash Grier, Gigi'nin anne ve babası  Yolanda Hadid ve Mohammed Hadid, kardeşleri  Anwar Hadid ve Alana Hadid defileyi en ön sıradan izleyen konuklar arasındaydı.


Defileyi canlı yayında izlemediyseniz çok da geç kalmadınız! Aşağıdaki link'ten defilenin önemli anlarını görebilirsiniz.

PAYLAŞ