CHAINSMOKERS TOMMY HILFIGER KÜRESEL MARKA ELÇİSİ OLUYOR

15.06.2017 16:49:26

Sonbahar 2017 sezonundan itibaren The Chainsmokers grubu Tommy Hilfiger erkek giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi olacak.

Ünlü pop müzik ikilisi Alex Pall ve Andrew (Drew) Taggart ya da dünya çapında bilinen adlarıyla The Chainsmokers grubu, 2017 Sonbahar sezonundan itibaren Hilfiger EditionTommy Hilfiger Tailored ve Tommy Hilfiger spor giyim dahil Tommy Hilfiger erkek giyim koleksiyonlarının küresel marka elçisi olmaya hazırlanıyor. 

Tommy Hilfiger, bu iş birliği için şöyle söyledi: "The Chainsmokers, modern pop kültürün merkezinde yer alıyor ve müzikleri küresel kitle tarafından çok beğeniliyor. Indie, pop, dans ve hiphop müzik türlerini sentezleyerek kendilerine yeni bir niş yaratmalarını takdir ediyorum. Alex ve Drew, günümüzün Tommy Erkeği tanımını mükemmel bir şekilde temsil ediyorlar. Yetenekleri, pozitiflikleri, benzersiz sound’ları ve çabasız ‘cool’ stilleriyle müzik dünyasında öne çıkıyorlar. Onlarla moda ortamında birlikte çalışacağımız için çok heyecanlıyız.”

The Chainsmokers ise şu açıklamayı yaptı: “Tommy Hilfiger gibi biz de her zaman bireyselliği kutlamanın önemine ve kuralları yıkmak gerektiğine inanıyoruz. Tommy, modayla müziği buluşturan işbirliklerine yol açtı. Biz de kendi sanatsal yaklaşımımızla bu kadar uyumlu olan ve hayranlarımıza unutulmaz deneyimler yaşatma tutkumuzu paylaşan bir markayla birlikte çalışacağımız için çok heyecanlıyız.” 

PAYLAŞ