RICCARDO TISCI CEPHESİNDE NELER OLUYOR?

14.02.2017 13:19:15

Givenchy'deki 12 yıllık kariyerini bitirme kararı alan Riccardo Tisci'nin Donatella Versace ile görüştüğü ve Versace'nin başına geçeceği konuşuluyor.

Elif ÖKSÜZ - elif.oksuz@alem.com.tr

12 yıl boyunca Gİvenchy ile birlikte çalışan, ünlü moda evinin yaratıcı direktörü Riccardo Tisci, daha birkaç hafta önce kendisini emekliye ayırmıştı. Givenchy'yi bırakmasının ardından tatile çıktığını Tisci'nin Instagram hesabından takip etmiştik.

Yeni dedikodular ise oldukça heyecan verici. Çünkü uzun zamandır Tisci'yle birlikte çalışmak istediği konuşulan Donatella Versace'nin yaratıcı direktörülük için Tisci'yle sık sık bir araya geldiği konuşuluyor. 24 Şubat'ta Milano Moda Haftası'nda defile düzenleyecek Versace'nin defile öncesi ve defile sonrasında basınla kesinlikle bir araya gelmeyeceğini bildirmesi ise Riccardo Tisci hakkında sorulacak olası sorulardan kaçınmak istemesi şeklinde yorumlanıyor. 

Riccardo Tisci'nin 12 yıl içinde Givenchy'yi altı kat büyüttüğü göz önüne alınırsa, Donatella Versace'nin Tisci'nin peşini kolay kolay bırakmayacağı da bir gerçek. 

PAYLAŞ