NEW YORK MODA HAFTASI BAŞLADI

10.02.2017 10:59:09

16 Şubat'a kadar devam edecek New York Moda Haftası, birbirinden renki defilelerle başladı.

9 Şubat'ta start alan New York Moda Haftası'nın ilk defileleri gerçekleşti.

La Perla

Çarşamba günü başlayan New York Moda Haftası’nın defilelerinden biri de La Perla’ya aitti. Naomi Campbell ve Kendall Jenner’ın yer aldığı podyumda danteller ve inci işlemeler başroldeydi.

Nicholas K

New York Moda Haftası’nın açılış defilesi Nicholas K’ye aitti. Nicholas ve Christopher Kunz, 90’lı yılların Hip Hop tınılarıyla başlattıkları defilede yine 90’lı yılların tarzını ortaya koydu. Uzun itfaiyeci paltolar, kadife ceketler ve kesik elbiseler ön plandaydı.

Desigual

Ünlü İspanyol Desigual, yine rengarenk tasarımlarla sahnedeydi. İlham kaynağı olarak seyahat severleri ve özgürlük peşindeki kadınları seçen Desigual, nakış işlemeler ve Japon etkisinin hissedildiği çiçekleri başrole koymuştu.

Adam Selam

Adam Selam defilesinin Western moduna gönderme yapan tül şapkalar, modellere çölde gezinti yapıyormul havası veriyordu. Bu defile için Converse ile işbirliğine giderek gül motifli spor ayakkabılar da yaratan Adam Selam, bu ayakkabıların maalesef satılmayacağını da duyurdu. Denim kumaşlarda bile gül motiflerin öne çıktığı gözlerden kaçmadı.